Re: nincs cím
Princ Előzmény: #415779Így volt, kb. fél órával előbb betettek néhány tízmilliót az econet-be, majd a tőzsdefórum oldalán megjelent a cikk, hogy 15 ft-ért igen olcsó az econet...... Erre mindenki venni kezdte, és pár nap múlva a forró pénz már távozott is.
Azért meg lehetne vizsgálni ezt is, hogy a tőzsdefórum oldalon ki is írta ezt a cikket.....