Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Princ Előzmény: #415779

Így volt, kb. fél órával előbb betettek néhány tízmilliót az econet-be, majd a tőzsdefórum oldalán megjelent a cikk, hogy 15 ft-ért igen olcsó az econet...... Erre mindenki venni kezdte, és pár nap múlva a forró pénz már távozott is.

Azért meg lehetne vizsgálni ezt is, hogy a tőzsdefórum oldalon ki is írta ezt a cikket.....