Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #415752

Valószínűleg 1-2 nagyobb speka betolta a zsetont és megfuttatta, a végén pedig búsás haszonnal kiszálltak. Kinek kéne egy ekkora csődtömeg? Az idióta államot se értem, hogy miért nem vágta ki legalább az 5% feletti pakk egy részét, amikor 400 körül és felett volt.