Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #415597

Egyetértek.

De legalább a birka nyugdíjtőzsdézők kiszórták volna múltkor 400 körül és felett a megörökölt 5% feletti pakk egy részét... Helyette vettek MOL-t, amin cirka 100 milliárd a nem realizált bukó.

Kis és közepes papírokban siralmas ősz lesz, ha kiszórja az állam a pakkjait, márpedig ezt nyilatkozták hétfőn, hogy év végéig kiszórnak mindent.