Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #415597Egyetértek.
De legalább a birka nyugdíjtőzsdézők kiszórták volna múltkor 400 körül és felett a megörökölt 5% feletti pakk egy részét... Helyette vettek MOL-t, amin cirka 100 milliárd a nem realizált bukó.
Kis és közepes papírokban siralmas ősz lesz, ha kiszórja az állam a pakkjait, márpedig ezt nyilatkozták hétfőn, hogy év végéig kiszórnak mindent.