Re: nincs cím 2011. augusztus 31. 7:58 Zotya32 Előzmény: #415594 ennek vszínűleg annyi. speki rallyk lehetnek még benne, amik kb a félnévértékről indulhatnak majd évente 1-2 alkalommal.