Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #415564Az szép. Igazából ez a nagy média birodalom egy szezonális cég lett. Amikor a fesztiválok mennek majd, lehet, hogy talán 0-ra kihozzák a Q3-at, esetleg kicsi plusszal, de a Q1, Q2, Q4 bukószagú, mert nem lesz miből nyereséget felmutatni. Est, Exit és a csodabogár (még nem tudni, milyen áron) apportálni kívánt román-bolgár "csúcsmagazinok" ehhez kevesek lesznek szvsz.
510 milla bukó és még a hitelek... Utóbbi esetén csak a kamatok fizetésében reménykednek, ahogy ez a cikkből is kiolvasható volt. Az se lesz semmi, ha a hitelezők a tartozásért kapott papírokat esetleg elkezdik majd beszórni bármi áron...
USA-ban ezért a mutatványért, amit ebben csináltak idén, már kattant volna a karperec a vezetők kezén, de Magyarországon, ezzel a többek beadványát lesöprő PSZÁF-fel teljesen normális.
1 éve még a "T" kategóriából az Econet tűnt a legnormálisabb cégnek, mert volt mögötte valami, de mára egy eladósodott légvár az egész. Meglepne, ha innen fel tudnának állni és nem mennének max. 4 éven belül csődbe, de ha és amennyiben ez lesz, előtte a Szigetet valószínűleg át fogják játszani még valakinek.