Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Harlem Előzmény: #412937

Az ilyen ingyenes magazinokkal már befürdött az Eco, nem tudom, h mitől lenne pozitívabb most ez a dolog.

A második idézetet ha egy áltsulis gyerek magyar órán elemzi is kiábrándulna a cégből az egymásból következő feltételezések miatt.

Komoly hír, nem csodálom épeszü büfik már nyitóban megszabadulnak tőle...