Re: nincs cím
Harlem Előzmény: #412937Az ilyen ingyenes magazinokkal már befürdött az Eco, nem tudom, h mitől lenne pozitívabb most ez a dolog.
A második idézetet ha egy áltsulis gyerek magyar órán elemzi is kiábrándulna a cégből az egymásból következő feltételezések miatt.
Komoly hír, nem csodálom épeszü büfik már nyitóban megszabadulnak tőle...