Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #412775

"a már bejelentett tőkeemelés során apportként érkeznek az Est Mediába a Romániában és Bulgáriában piacvezető ingyenes programmagazinok"

Bazz, tiszta phyl feeling... :)

"A korábban tervezett horvát rendezvény megvalósítása vélhetően halasztásra kerül, de elképzelhető, hogy Bulgáriában vagy Romániában, ahol a lapcsaládok szinergiája is támogathatja a szervezést, idővel létrehoznak Sziget projektet."

De régóta nem mondták ki ezt a szinergia szót... :) Szvsz most jön legalább 2-3 év pihi, aztán valami bomba hírrel majd ismét megfuttatják, mire megérkeznek az új palimadarak a BÉT-re, akiket meg lehet majd etetni és még nem fizették meg a tanulópénzt.