Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona
Koffein Előzmény: #409960tematikába passzolt volna, de a zene nélküliség nem passzolt a MR-hez, a lendületes zene meg nem passzol a GR-hoz.
én sajna fél órát nem bírtam a GR-ból, pedig imádom hallgatni a gazdasági híreket... maga a műsorstruktúra siralmasan unalmas, így marad az olvasás :)