Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Megvan a Milliók Reggelire új otthona

Koffein Előzmény: #409960

tematikába passzolt volna, de a zene nélküliség nem passzolt a MR-hez, a lendületes zene meg nem passzol a GR-hoz.

én sajna fél órát nem bírtam a GR-ból, pedig imádom hallgatni a gazdasági híreket... maga a műsorstruktúra siralmasan unalmas, így marad az olvasás :)