Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zozoka Előzmény: #405346

Nagyobb esést vártam, mi van ezzel a szarral? Még a végén beindul a verkli és kénytelen leszek longot nyitni. A többi kicsi zuhant ez meg aránylag épen megúszta.......