Re: nincs cím
húsos fagyi Előzmény: #405326rally? azt nem tudom, de biztos lesznek olyan közlemények ahol elmondják milyen sokan voltak a szigeten, új csúcs, stb.. akkor lehet egy kis jókedv..
rally? azt nem tudom, de biztos lesznek olyan közlemények ahol elmondják milyen sokan voltak a szigeten, új csúcs, stb.. akkor lehet egy kis jókedv..