Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #403767

én barom; mivel alig volt forgalom, és beállt 355-360 közé, azt hittem nagyot nem bukhatok, ha 354-en visszaveszem, még akkor sem, ha netán 345-ig visszatölti a mai rést. 13:00-kor így mit sem sejtve elindultam dolgozni, és beálltam előtte vételre...

ez volt az utolsó ilyen eset, hogy ilyet teszek; soha többé nem hagyok nyitott pozit, úgy, hogy tudom, hogy nincs rá időm, meg lehetőségem nyomon követni... most csináltam egy jó kis bukót magamnak... -40e ft... ezzel oda a múlt havi nyerő.

beragadtam eco-ba mint állat 354-ről... holnap essen -15%-ot és pattanjon, mert meg jön az mnyp-s pénz ,és akkor leforintozom a veszteséget :))

hogy pusztuljon meg a világ... :))