Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #403767én barom; mivel alig volt forgalom, és beállt 355-360 közé, azt hittem nagyot nem bukhatok, ha 354-en visszaveszem, még akkor sem, ha netán 345-ig visszatölti a mai rést. 13:00-kor így mit sem sejtve elindultam dolgozni, és beálltam előtte vételre...
ez volt az utolsó ilyen eset, hogy ilyet teszek; soha többé nem hagyok nyitott pozit, úgy, hogy tudom, hogy nincs rá időm, meg lehetőségem nyomon követni... most csináltam egy jó kis bukót magamnak... -40e ft... ezzel oda a múlt havi nyerő.
beragadtam eco-ba mint állat 354-ről... holnap essen -15%-ot és pattanjon, mert meg jön az mnyp-s pénz ,és akkor leforintozom a veszteséget :))
hogy pusztuljon meg a világ... :))