Re: nincs cím 2011. augusztus 1. 11:15 Zotya32 Előzmény: #403763 nemrég 355-nél eladtam, reggel túl magasra saccoltam a vételi kedvet 375-re vártam a nyitást... 5 ft-ot tévedtem :(