Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #403763

nemrég 355-nél eladtam, reggel túl magasra saccoltam a vételi kedvet 375-re vártam a nyitást... 5 ft-ot tévedtem :(