Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #403753

Van egy-pár rés a charton, ritka manipulatív egy részvény ez, én inkább most nem nyúlkálok bele, egyelőre kivárás.