Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #403674

ki fog bele pénzt tenni? főleg így? sajátot?

szerintem a 150-ig történő lenyomással, paráztatással összegyűjtöttek eleget ahhoz, hogy legyen egy tőkeemelés névérték felett (200+), hogy aztán a papírok eladásával a betolt lóvét nagyrészt visszakapják. 2-4 milliárd ft, ha ennyit és netán egyszerre emelnek, akkor azt vszínű nem névértéken fogják. És nem is friss pénzként, szerintem erre ment ki a lenyomás és az eddigi felhúzás. Kérdés, mennek-e újabb kört, netán idővel bedobva majd a leendő tőkeemelés árfolyamát is támogatásként.