Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #403638

1000 Ft helyett 200 Ft-os névérték. Nagyon jól tudhatták már ezek régóta, hogy mi lesz a forgatókönyv. 100 Ft-ról 20 Ft-ra csökkenteni a névértéket elég ciki lett volna. Csináltak belőle ezret, hogy utána 200 ft-on mégse nézzen ki olyan rosszul.

2-4 milliárd Ft tőkeemelésből. Ha csak 200 ft-tal számolunk, az 10-20 millió db új részvény a jelenlegi 6,851 millió db mellé.

Ez is fincsi:

"szállítói követelések tkekonverziója, a szállítók meghatározott körének részvételével"

...és vannak szép tervek megint. A szokásos feltételes módban fogalmazott majd jövőre várakozások meg lettek toldva még pár évvel 2016-ig. Mese habbal.