Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Vetranio Előzmény: #403660

Hello. Azt szeretném kérdezni a régi motorosoktól hogy ez a hír nekünk most jó? A holnapi nyitást és a késöbbieket merre loki le vagy fel?