Re: nincs cím 2011. július 31. 21:25 Vetranio Előzmény: #403660 Hello. Azt szeretném kérdezni a régi motorosoktól hogy ez a hír nekünk most jó? A holnapi nyitást és a késöbbieket merre loki le vagy fel?