Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #403656

intézményi tőkeemelés lesz, évértéken, vagy felette 2-4 milliárd értékben vmikor, még idén, gondolom.

lehet, hogy holnap páran megijednek, de - szerintem - itt inkább stabilabb lesz az árfolyam, mint a tyúkólban.

emelhetnek akár 500 ft-on is, de vszínűbb a 200 körüli.

Amúgy Gerendai napok vannak, holnap az mp3 műsorán:

2011. 08. 01. hétfő, 18:05 Gerendai Károly

a Sziget Fesztivál főszervezője