Re: nincs cím
Sly-- Előzmény: #403642Az egy jó tréd lett végülis, gratula! A visszavételt viszont elkapkodtad kicsit szerintem, remélem azért lesz még lehetőséged eladni.
Ezzel a 200 Ft-os névértékcsökkentéssel nincs kétségem afelől, hogy be lesz töltve a hetes rés a charton...
Itt azért remélhetőleg komolyabb, megvalósíthatóbb, konkrét tervek vannak a tőkeemelés mögött, mint a Phy.-nél (nemcsak rizsa, mint ott), de ez a 200 Ft vonzani fogja most.