Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Sly-- Előzmény: #403642

Az egy jó tréd lett végülis, gratula! A visszavételt viszont elkapkodtad kicsit szerintem, remélem azért lesz még lehetőséged eladni.

Ezzel a 200 Ft-os névértékcsökkentéssel nincs kétségem afelől, hogy be lesz töltve a hetes rés a charton...

Itt azért remélhetőleg komolyabb, megvalósíthatóbb, konkrét tervek vannak a tőkeemelés mögött, mint a Phy.-nél (nemcsak rizsa, mint ott), de ez a 200 Ft vonzani fogja most.