Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #403641

fene sem tudja; itt vannak tervek, papíron, leírva, és van vmi bevételt hozó üzletük; szóval ez kevésbé reménytelen, mint phyl. Meglátjuk.

Sly 400 db-ját múltkor eladtam 340-nél, aztán visszavettem pénteken 336-nál 800-at...

szóval ha mostantól esni fog 150-ig, senki ne csodálkozzon.. de a célár változatlanul 500 ft, speki alapon :)

/ mivel 255-ről "pattant" vissza, a múltkor meg 150-ről fordult 430-ig, szóval most 255-ről 500-ig elmehet(ne) /