Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Tomy75 Előzmény: #403639

Akkor az árfolyam tekintetében is arra számítsunk mint a Phyl-nél? Lefele?

Bár itt még azért voltak más hírek is emellett...