Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #400480

Ez a cég akkor térne jó útra, ha kitakarítanák belőle a szemetet, értek ez alatt bizonyos embereket is.