Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #400475azért még a hétfőt várjuk meg, annyira boldog lennék, ha az összhang jegyében, július 18-án, hétfőn, +30%-ra szélesítenék a sávot, az április 18-i -30% ellentételezésére....
ha valóban broki speki volt (tőzsdefórumos cikk azért ennek igenis adhat esélyt), akkor egy ilyen napon 495-ről 267-ig lehetne önteni....
véres egy hétfő lehetne... persze nem kívánom ezt a befejezést, céláram továbbra is idénre a névérték, mert ez a cég jó útra tért... BCs tanult a likvidálásokból, és megváltozott.... :)