Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Razamanaz Előzmény: #399931

Füreden és Tihanyban is lehetett hallani.Zamárdi polgármestere nyilatkozta hogy le KELL hogy nyeljék a felfordulást,hangzavart.Amennyiben eljutok Zamárdiba,valszeg lesznek jó infóim

Ez a metapay rendszer kinek a találmánya?Melyik cégé?Tudja valaki?