Re: nincs cím
Razamanaz Előzmény: #399931Füreden és Tihanyban is lehetett hallani.Zamárdi polgármestere nyilatkozta hogy le KELL hogy nyeljék a felfordulást,hangzavart.Amennyiben eljutok Zamárdiba,valszeg lesznek jó infóim
Ez a metapay rendszer kinek a találmánya?Melyik cégé?Tudja valaki?