Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #399922

Komoly bevételek, mekkora a nyereséghányad belőle , nem papíron persze .

Sziget is emlékeim szerint évek óta papíron nem mutat nagy nyerőt, az is elég hihetetlen azért, persze adózási egyéb okok értem én.