Re: nincs cím 2011. július 14. 14:22 banyaiz Előzmény: #399922 Komoly bevételek, mekkora a nyereséghányad belőle , nem papíron persze . Sziget is emlékeim szerint évek óta papíron nem mutat nagy nyerőt, az is elég hihetetlen azért, persze adózási egyéb okok értem én.