Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Razamanaz Előzmény: #399902

Zamárdiban a bérlet 35K,a napijegy 15K volt.Zamárdi honlapon olvastam.Lehet számolgatni,hogy fele ilyen,fele olyan