Re: nincs cím 2011. július 14. 14:04 Razamanaz Előzmény: #399902 Zamárdiban a bérlet 35K,a napijegy 15K volt.Zamárdi honlapon olvastam.Lehet számolgatni,hogy fele ilyen,fele olyan