Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

banyaiz Előzmény: #399878

Ezek fesztiválok szép pénzt hozhatnak, média sem lehet annyira rossz üzlet, papíron mégsem igazán jelenik meg. Őszintén elmúlt hónapok eseményeit látva nekem sok bizodalmam nincs ebben a társulatban. Van kemény 200 db részvényem 670-en , de minek? :) Ezt megtartom majd egyszer valahol eladom, szerencsém van talán felhúzzák magasra egyszer, ha nem eladom bárhol aztán ennyi volt. Ilyen cégbe nem mernék komoly pénzt tenni, alap lenne egy bizalom a vezetéssel szemben, de ezek után ez elég nehéz lenne. Most nem csak az árfolyam mozgásra gondolok az bármilyen cégnél megeshet, hanem erre a háttérsztorira, mutyizás hegyekre.