Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #399840

indok a húzásra: a reorganizáció. mondhatják, hogy ez sikeres, és már pl. a 3. negyedévben látható eredménye született, stb, stb.

Láthattuk, felszorzás azt a reakciót váltotta ki, hogy lehet tovább önteni, amit meg is tettek.... vszínű még páran el is adták a 30, vagy 35 körül vett papírjukat. ők meg begyűjtötték, a többi mellé. eladó igazából nincs, hisz 60 millió forinttal limitre ment.

ha annyi kitömött kisbüfi van, akkor azok most hol vannak? ugyanígy 400-500-nál sem lesz sokkal több, legalábbis nem annyi, amennyi gátat szabna a folytatásnak.