Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #399840indok a húzásra: a reorganizáció. mondhatják, hogy ez sikeres, és már pl. a 3. negyedévben látható eredménye született, stb, stb.
Láthattuk, felszorzás azt a reakciót váltotta ki, hogy lehet tovább önteni, amit meg is tettek.... vszínű még páran el is adták a 30, vagy 35 körül vett papírjukat. ők meg begyűjtötték, a többi mellé. eladó igazából nincs, hisz 60 millió forinttal limitre ment.
ha annyi kitömött kisbüfi van, akkor azok most hol vannak? ugyanígy 400-500-nál sem lesz sokkal több, legalábbis nem annyi, amennyi gátat szabna a folytatásnak.