Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #399836Azt végképp nem értem minek kellett a névértéket megemelni? Mire volt ez jó? Sokan eladják mert nem 30 Ft, hanem 300 az árfolyam ? :) Mondjuk ezeknél a szutyok , mutyis társaságoknál kár értelmet keresni a húzásokban, de azért mégis legalább egy látszólagos indok nem ártott volna.