Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

kerikoma Előzmény: #399831

Kezd idegesíteni ez a menetelés. Lassan olyan mint anno RFV. Csak megy és megy és megy, mi meg csak tátjuk a szánkat és csak mondogatjuk, hogy most már biztos megáll... És nem....