Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #399826Oké :)
Ha gyűjtés van, addig tud jól gyűjteni, amíg nem hiszi el senki. (Ekkor az a kérdés, hogy melyik az a szint, ameddig megéri neki venni, és még az, hogy tud-e annyit gyűjteni a felfelé menetben minden nap, amennyit akar, mert ha e kettő kritérium közül valamelyik nem az elképzelése szerint teljesül, akkor kezdődhet öntés, kirázás, stb.)