Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Princ Előzmény: #399823

sztem kisbüfik fújják a lufit. csak erről van szó. de majd meglátjuk. visszanézzük ezeket a hsz-eket pár hónap múlva. :)