Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #380409Na vajon holnap nekifut a 9.5-nek és átugrik rajta?
http://www.kephost.com/images4/2011/5/10/71eb2f3wj19f6j49o93h.png
Na vajon holnap nekifut a 9.5-nek és átugrik rajta?
http://www.kephost.com/images4/2011/5/10/71eb2f3wj19f6j49o93h.png