Re: nincs cím 2011. május 10. 18:32 hAliG Előzmény: #380407 Lehet... de pl benne van a linkelt táblázatban az 50k db is, meg a 15k db is... eladásként, de vevőként meg OTT cége, meg a másik menedzser jelentett.