Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #380407

Lehet... de pl benne van a linkelt táblázatban az 50k db is, meg a 15k db is... eladásként, de vevőként meg OTT cége, meg a másik menedzser jelentett.