Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #380301A kinti mozgolódást elnézve, egy pozitív hírre robbanna felfelé szerintem..
Így nem nagyon merik venni, inkább csak tapogatóznak, félnek, hogy megint jön a nagy eladó meg nagy vevő és valami szintre lerakják, aztán ott adok-kapok-oznak. :)