Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #380301

A kinti mozgolódást elnézve, egy pozitív hírre robbanna felfelé szerintem..

Így nem nagyon merik venni, inkább csak tapogatóznak, félnek, hogy megint jön a nagy eladó meg nagy vevő és valami szintre lerakják, aztán ott adok-kapok-oznak. :)