Re: nincs cím 2011. május 10. 14:38 zeeh_ Előzmény: #380299 Nem tudom, de hogy ezt a nagy semmit nem fogom 3 hónapon át nézni, az biztos. 9.35 továbbra is, ez a 2450 meg nem akar elfogyni. ;)