Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

akpo7 Előzmény: #376759

Attol fugg, h. csokos szall be, v. kulsos... :)

Ha elkezdenek mindenfele olcso reszvenyekkel higitani, akkor tuti bevagom az egeszet, meg ha van rajta kisebb buko, akkor is. Bizom benne, h. 8 alatt mondjuk nem emelnek, de inkabb 10-est szeretnek.