Re: nincs cím
akpo7 Előzmény: #376759Attol fugg, h. csokos szall be, v. kulsos... :)
Ha elkezdenek mindenfele olcso reszvenyekkel higitani, akkor tuti bevagom az egeszet, meg ha van rajta kisebb buko, akkor is. Bizom benne, h. 8 alatt mondjuk nem emelnek, de inkabb 10-est szeretnek.