Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #376753Bár nem hinném, hogy OTT 50ezer db-ot vett volna, ha úgy tervezik, hogy jóval olcsóbban is lehetne kapni..
Meg szerintem annak a mostani részvényesek sem nagyon örülnének, ha új nagybeszálló olcsón tudja szerezni :)