Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #376753

Bár nem hinném, hogy OTT 50ezer db-ot vett volna, ha úgy tervezik, hogy jóval olcsóbban is lehetne kapni..

Meg szerintem annak a mostani részvényesek sem nagyon örülnének, ha új nagybeszálló olcsón tudja szerezni :)