Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #376726

elég halott a bét.. hiába no, ma van az esküvő; gondoltam, hogy ez lesz.

itt meg nem is értem miért nem jött hír a közgyűlésről...