Re: nincs cím 2011. április 29. 9:08 Zotya32 Előzmény: #376726 elég halott a bét.. hiába no, ma van az esküvő; gondoltam, hogy ez lesz. itt meg nem is értem miért nem jött hír a közgyűlésről...