Re: nincs cím
zeeh_ Előzmény: #376725Még mindig nem javította át a fejlécet Egon mester. :)) FHB :D
2050? Az azért igen ronda lenne, de a fej-váll is benne van valóban. :-/
Fordított fej-váll jobban tetszett volna.
Nagyon gyenge a könyv, kint 2265 körül van azért tétel, nálunk meg 2225-ön 10 db...