Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #376725

Még mindig nem javította át a fejlécet Egon mester. :)) FHB :D

2050? Az azért igen ronda lenne, de a fej-váll is benne van valóban. :-/

Fordított fej-váll jobban tetszett volna.

Nagyon gyenge a könyv, kint 2265 körül van azért tétel, nálunk meg 2225-ön 10 db...