Re: nincs cím 2011. április 29. 8:52 zeeh_ Előzmény: #376714 Meleg lesz ez a pite, amíg ki nem jön a hír. 188 darabbal 2100-ra lehet küldeni. Lehet, be kéne állni, mert ha erre nem dobja be egy remegő, akkor semmire. Kint azért jobban néz ki a könyv.