Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #376714

Meleg lesz ez a pite, amíg ki nem jön a hír. 188 darabbal 2100-ra lehet küldeni.

Lehet, be kéne állni, mert ha erre nem dobja be egy remegő, akkor semmire. Kint azért jobban néz ki a könyv.