Re: nincs cím 2011. április 29. 8:33 zeeh_ Előzmény: #376708 Hű, de kemény a könyv, 3. szint 100 db 5 Ft-ért. :) Az igen! Eddig semmi hír a tegnapi 2 kgy-ről. :-/ Update: 2155-ig még mindig lelátni.