Re: nincs cím
Balázs István Előzmény: #370092Erre mifelénk hétköznapra a száraz szekszárdi kékfrankos járja, úgyhogy én meg ebben utazom. A véletlen folytán meg egy szekszárdi barát jóvoltából van is itthon egy kishordóval, csak az a baj vele, hogy fogy. Rohamosan.
Különleges alkalmakkor a villányi kerül elő, de ma sima vasárnap van.
Egészségedre, kolléga úr! )