Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Balázs István Előzmény: #370092

Erre mifelénk hétköznapra a száraz szekszárdi kékfrankos járja, úgyhogy én meg ebben utazom. A véletlen folytán meg egy szekszárdi barát jóvoltából van is itthon egy kishordóval, csak az a baj vele, hogy fogy. Rohamosan.

Különleges alkalmakkor a villányi kerül elő, de ma sima vasárnap van.

Egészségedre, kolléga úr! )