Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #370090:)))
Akkor innya tovább!
;)
Tiszteletedre bontok még egy palackkal kedvenceim egyikéből : egri, száraz, Kékfrankost!
:)))
Akkor innya tovább!
;)
Tiszteletedre bontok még egy palackkal kedvenceim egyikéből : egri, száraz, Kékfrankost!