Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

GáborGábor Előzmény: #369227

Abba ne hagyd!

Jön az ihlet!

:)

Ha mégis valami más jönne(vissza) akkor meg gyors legyél és ne udvariaskodj ...

;)

Komolyabban:

Érdekes, ahogyan sokan látják forogni a figurát. Nem merik bevallani ebben a logikus környezetben, hogy valójában az óra mutató járásával megegyezően látják forogni ...