Re: nincs cím
GáborGábor Előzmény: #369227Abba ne hagyd!
Jön az ihlet!
:)
Ha mégis valami más jönne(vissza) akkor meg gyors legyél és ne udvariaskodj ...
;)
Komolyabban:
Érdekes, ahogyan sokan látják forogni a figurát. Nem merik bevallani ebben a logikus környezetben, hogy valójában az óra mutató járásával megegyezően látják forogni ...