Re: nincs cím
Balázs István Előzmény: #369212most már látom forogni balra is, de csak rövid ideig, aztán csak órajárásnak megfelelően...
igyak még? :))
most már látom forogni balra is, de csak rövid ideig, aztán csak órajárásnak megfelelően...
igyak még? :))