Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Balázs István Előzmény: #369212

most már látom forogni balra is, de csak rövid ideig, aztán csak órajárásnak megfelelően...

igyak még? :))