Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #366791

Kint erősen 9 alá kellene zuhannia szerintem, hogy itt 2500 alá essen, vagy a robotnak kell megöntenie. (de a robotnak az a jobb, ha különbség van a két árfolyam között)