Re: nincs cím 2011. március 30. 18:36 zeeh_ Előzmény: #366786 Remélem,holnap azért lehet már kapni 2500 alatt,de kezd olyan szint ez is lenni,mint a 2200-as volt, nem akar alá menni, hiába olcsóbb kint.