Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

zeeh_ Előzmény: #366786

Remélem,holnap azért lehet már kapni 2500 alatt,de kezd olyan szint ez is lenni,mint a 2200-as volt, nem akar alá menni, hiába olcsóbb kint.