Re: nincs cím
hAliG Előzmény: #364179Látom mire gondolsz, de ez ellen nincs esélye:
http://www.kephost.com/images4/2011/3/24/kz3daalx9tne8niyv7do.png
Látom mire gondolsz, de ez ellen nincs esélye:
http://www.kephost.com/images4/2011/3/24/kz3daalx9tne8niyv7do.png