Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

hAliG Előzmény: #364169

Szerintem ott is kivárás van/volt, aztán ahogy szorít az idő, belevesznek.. Holnap itthon is cselekedni kell, akinek még muszáj lenne :))