Re: nincs cím 2011. március 23. 21:18 hAliG Előzmény: #364169 Szerintem ott is kivárás van/volt, aztán ahogy szorít az idő, belevesznek.. Holnap itthon is cselekedni kell, akinek még muszáj lenne :))