Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Koffein Előzmény: #364135

most értem haza, oszt most látom, hogy mi történt a vége fele... legalább volt egy pár db nagyobb kötés is...

majd kiszállsz ebből oszt betolod pannunionba vagy csepelbe és szabadulhatsz a másik felétől is... csak vigyázz nehogy a csúcson szállj be :D